Coraz tańsze żele wybielające pozwalają na kurację wybielającą zęby bez stomatologa

Choć wybielanie zębów nie jest novum, to dopiero od kilkunastu lat mamy możliwość wybielania zębów we własnych domach. Producenci postawili na różnorodność więc w ostatnim czasie pojawiło się wiele produktów które różnią się sposobem używania oraz szybkością pojawiających się rezultatów.

Oczywiście nie należy zapominać, że wybielanie zębów jest procesem indywidualnym i może przebiegać szybciej lub wolniej. W zależności od zastosowanych środków, pierwsze efekty mogą pojawić się po kilkunastu dniach lub nawet 2-4 tygodniach.

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=X0rJG5CP4f0[/tube]

Wybielanie zębów ma na celu  usunięcie odbarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych, palenia papierosów, wieku i zażywania leków które także powodują przebarwienia.

Metoda wybielania zębów za pomocą żelu wybielającego Instant White od Dentway stosowana jest również przez dentystów w ich gabinetach. Rezultaty są dokładnie takie same jednak cena po której zostały osiągnięte zdecydowanie niższej cenie. Stosując żel wybielający wraz z nakładką jedyne co należy wykonać, to pod ciepłą wodą uformować nakładkę i zaaplikować na nią żel.

Pozostawienie jej na 30 minut widoczne efekty może dać nawet po pierwszej przeprowadzonej sesji. Maksymalne rezultaty z użyciem żelu wybielającego osiąga się po 10 dniach stosowania tego rozwiązania. Sama procedura w dużym stopniu jest taka sama w przypadku zestawów wybielających przeznaczonych do użycia w domu jak i tych u dentysty.

Na samym początku wytwarza się formy dentystyczne a następnie aplikuje żel. Co istotne, terapia trwa 30 minut dziennie,  a zakończyć ją można w każdej chwili, jeśli tylko uzyskany rezultat zostanie uznany za zadowalający. Osiągnięte rezultaty zależą od częstotliwości terapii wybielającej, przebarwienia zębów w momencie rozpoczęcia terapii oraz od indywidualnych predyspozycji genetycznych osoby korzystającej z żeli wybielających.

Po ukończeniu terapii zaleca się przeprowadzać raz w roku delikatne wybielania, które przyczynią się  do podtrzymania efektu terapii wybielającej. W tym celu bardzo dobrym rozwiązaniem będą paski wybielające.

Related Posts