Skuteczna walka z cellulitem

Cellulit to prawdziwa zmora kobiet. Pojawia się głównie na pośladkach i udach, ale czasami także na brzuchu, łydkach, ramionach, a zatem na tych partiach ciała, które szczególnie łatwo gromadzi tłuszcz. Na ogół cellulit łączy się z nadwagą, jednak nie raz cierpią na niego również kobiety szczupłe. Cellulit bowiem nie jest to po prostu tłuszcz, ale tłuszcz nierównomiernie rozprowadzony pod skórą, układający się w nieestetyczne grudki.

Częściej pojawia się on w przypadku grudek tkanki tłuszczowej, ale może tez powstawać na bardzo cienkiej. Cellulit bierze się z niezdrowej diety, zwłaszcza z nadużywania cukru, konserwantów, tłuszczu zwierzęcego. Ponadto może on być wynikiem zaburzeń hormonalnych czy przyjmowania antykoncepcji opartej na hormonach. Predyspozycje do powstawania cellulitu mogą też być genetyczne.

Aby się go pozbyć, należy stosować odpowiednią dietę i sport. Warto też wspomóc się odpowiednimi preparatami antycellulitowymi. Wśród nich znajduje się między innymi cellasene gold.

Skład

Jest to suplement diety, w którego skład wchodzi olej z ogórecznika, suchy wyciąg z morszczynu, suchy wyciąg z miłorzębu, suchy wyciąg z nostrzyka, suchy wyciąg z warkotki, jak tez bioflawiny z nasion winogron, sojowy i rybi olej.

Działanie

Suplement ten skutkuje stopniowym zmniejszeniem cellulitu, zwłaszcza na pośladkach i udach. W wyniku jego stosowania grudki tłuszczu się rozbijają, skóra staje się gładka i sprężysta. Poza redukcją cellulitu, możemy też zauważyć lepsza przemianę materii po stosowaniu tego leku. Przemiana materii sprzyja zaś odchudzaniu, poprawia cerę, redukuje trądzik, wzmacnia odporność.

Dzięki lekowi antycellulitowemu zmniejszają się też znacznie dolegliwości menstruacyjne oraz skurcze mięśni. Lek należy stosować przez dwa do trzech miesięcy, spożywając każdego dnia jedna kapsułkę. Kurację można powtórzyć po upływie kolejnych dwóch czy trzech miesięcy.

Oczywiście, jej efekty będą o wiele lepsze, gdy zadbamy też o zdrowszą dietę oraz większą aktywność ruchową, które również redukują cellulit.