Poznaj najlepsze domowe metody wybielania zębów!

Nowoczesne, skuteczne metody wybielania zębów staja się coraz powszechniejsze i oferowane są przez wiele firm na rynku. Tym samym odpowiadaj na rosnące zapotrzebowanie na tego typu produkty. Oferta wyrobów z jakimi mamy do czynienia przeznaczona jest w głównej mierze dla osób które chcą zadbać o wygląd oraz wybielić zęby w warunkach domowych.

Nie jest żadną tajemnicą, że że wybielanie zębów jeszcze kilkanaście lat temu mogliśmy przeprowadzić jedynie w gabinetach dentystycznych. Sytuacja na szczęście diametralnie się zmieniła. Możemy wybierać nie tylko wśród wielu producentów, ale i dziesiątków preparatów wybielających zęby. Niezwykle popularnym rozwiązaniem są nakładki żelowe, które każdy może sobie ukształtować w zakupionym przez siebie zestawie, zamiast iść do dentysty, żeby zrobił dokładnie to samo po wyższych kosztach.

Na bogatą ofertę preparatów przeznaczonych do usuwania przebarwień na zębach składają się pasty wybielające, które zastępują z powodzeniem zwykłe pasty. Ich wielką zaletą jest to, że mają dokładnie takie same właściwości i zapobiegają, zwalczają próchnice oraz kamień nazębny, a przy tym oczywiście wybielają żeby. Prawidłowe stosowanie pasty – dwa razy dziennie, minimum po 2 minuty. Efekty pojawią się po około 2-4 tygodniach.

Równie popularne są paski wybielające. Wystarczy jedynie 20 minut dziennie i nawet po pierwszej sesji można zauważyć różnicę. Paski najczęściej stosowane są jako podkładki od których zaczyna się proces wybielania zębów, lub też w celu utrzymania wcześniejszego wybielania. Takie rozwiązanie jest tez skuteczne kiedy chcemy szybko odświeżyć swoje zęby. Kolejnym sposobem są żele z nakładkami, które dają maksymalny efekt po 10 dniach stosowania.

Wykorzystanie tego rodzaju preparatu jest niemal identyczne z tym u dentysty. Formę nakładki kształtujemy w zakupionym przez siebie zestawie, z kolei dentysta formuje nakładkę dla pacjenta w swoim gabinecie. Kuracja nie wymaga dużej czasu, a przeprowadzenie jej nie jest zadaniem trudnym.